Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Ramada Prague City Center

Ramada Prague City Center 1
Adresa
Václavské náměstí 41, Praha - Staré Město
ukázat polohu na mapě
Poloha
Citlivě zrekonstruovaný hotel, který zaujme svěžím designem a pohodlným vybavením, se nachází přímo v historickém centru Prahy, v jeho nejatraktivnější části, na známém Václavském náměstí, v historickém a zároveň obchodním centru města. V blízkosti hotelu Ramada Grand Symphony naleznou hosté řadu významných historických památek (např. Národní Muzeum, Staroměstské náměstí) možností ke kulturnímu vyžití (např. Státní opera, Stavovské divadlo),obchodů, restaurací atd.
Cena
Průměrná cena za dvoulůžkový pokoj v hlavní sezoně: 137 EUR/noc
Popis
Hotel je prvním zástupcem mezinárodního hotelového řetězce Ramada International v České republice. Budova je rozdělena do tří částí nazvaných podle slavných operních skladeb – Aida, Bohem a Carmen. Hotel nabízí pohodlné ubytování v 87 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích a 8 apartmánech. K dispozici je také 1 pokoj pro tělesně postižené hosty. Pokoje se nachází v 6 patrech, část z nich má nádherný výhled do Václavského náměstí, část naopak do dvora, kde je zaručen větší klid.
Další informace
Koupelna s vanou nebo sprchou, minibar, klimatizace, satelitní TV, internet, telefon, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů. 4 apartmány lze propojit s dalším dvoulůžkovým pokojem - vhodné jako rodinné apartmány. Pokoje ve 2., 4. a 6. patře jsou nekuřácké. Další vybavení hotelu: recepce, bar, restaurace, pokojová služba. Možnost parkování v nedalekých garážích za poplatek 500 CZK/den.

Rezervovat

Podrobný ceník

Fotogalerie

Ramada Prague City Center 1
Ramada Prague City Center 2
Ramada Prague City Center 3
Ramada Prague City Center 4
Ramada Prague City Center 5
Ramada Prague City Center 6
Ramada Prague City Center 7
Ramada Prague City Center 8

RezervovatCMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz