Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Hotel U Tří čápů 5*

Hotel U Tří čápů 5* 1
Adresa
Tomášská 20/16, Praha 1
ukázat polohu na mapě
Poloha
Hotel U Tří čápů - Luxusní designový hotel leží v samém srdci historického centra, nedaleko Karlova mostu, v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem a v blízkosti mnoha dalších památek. Hotel U Tří Čápů nabízí svým hostům pohodlné ubytování v nádherných designových prostorách v krásném prostředí obklopeném památkami a historickými skvosty. Vychutnejte si soulad mezi dochovaným renesančním interiérem a progresivním designem nejlepších českých architektů. První zmínky o historii samotného domu spadají do 14. století. Renesanční a barokní přestavbu celého domu připomínají dochované dřevěné malované stropy.
Cena
Průměrná cena za dvoulůžkový pokoj od 86 EUR/noc
Popis
Pokoje jsou zařízené s vysokým komfortem v topmoderním designu a jsou citlivě zasazeny do prostředí historického domu U Tří čápů. Všechny pokoje jsou vybaveny atypickým designovým nábytkem, futuristickými koupelnami, klimatizací s individuálním ovládáním, minibarem, LCD televizory, DVD přehrávači s širokou nabídkou titulů, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, pracovním stolem a safem. Prostředí vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem. Všechny pokoje jsou včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru, moderní koupelny jsou vybavené sprchou či vanou. Z pokojů se hostům otevírá překrásný výhled na panorama Pražského Hradu a malostranských domů. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem a DVD přehrávače s širokou nabídkou titulů. Potřeby pro přípravu kávy a čaje jsou na každém pokoji (denně se doplňují).

Hotel U Tří čápů - Snídaně :
Bohaté snídaně jsou podávány formou švédské stolu. Snídaně jsou podávány v prostorách luxusní hotelové restaurace od 7-10 hod. V nabídce je pro Vás široký výběr ze studeného a teplého buffetu. Snídaně mohou být podávány dle přání hosta i na pokoj.

Hotel U Tří čápů - Gastronomie :
Ve vyhlášené „Waldštejnské hospodě“ se můžete oddat jedinečným kulinářským požitkům. Hospoda, jejíž tradice sahá do 30. let minulého století, spojuje moderní design s dochovaným renesančním interiérem. Nabízí pochoutky nejen české tradiční kuchyně, ale také zvěřinové speciality či francouzskou kuchyni. Můžete si také vychutnat kávu či drink v útulném lobby baru či proskleném atriu. Lobby bar je k Vaší dispozici od 7-22 hod.
Další informace
Hotel U Tří Čápů - Služby:
Hotel svým hostům nabízí služby recepce, která je k dispozici 24 hodin denně, dále pokojovou službu, která funguje od 7 do 22 hodin a prádelnu a čistírnu oděvů. Hotel přijímá platby formou všech mezinárodních platebních a kreditních karet. Pokud přijedete autem, je za poplatek k dispozici parkování v hlídaných krytých garážích nedaleko hotelu. Personál hotelu Vám případně vůz odveze a dle přání jej i přistaví. Jedná se o placenou službu.

Pobyt pro Vaše mazlíčky je zdarma.

WIFI v celém hotelu, včetně pokojů, zdarma.
Last Minute & Special Offers
VÝHODNÁ NABÍDKA
7.9.2015-31.10.2015
Ceny od:
78 EUR/jednoluzkovy pokoj
86 EUR/dvouluzkovy pokoj
100 EUR/jednoluzkovy pokoj De Luxe
106 EUR/dvouluzkovy pokoj De Luxe
123 EUR/triluzkovy pokoj De Luxe
ceny za pokoj, vcetne snidane

Rezervovat

Podrobný ceník

Ceny aktualnich nabidek se meni kazdy den. Pro nejlepsi cenovou nabidku vyplnte prosim nezavazne objednavkovy formular "REZERVOVAT" a obdrzite behem chvile nabidku na Vami zadany termin.

Přepočet měn >

Fotogalerie

Hotel U Tří čápů 5* 1
Hotel U Tří čápů 5* 2
Hotel U Tří čápů 5* 3
Hotel U Tří čápů 5* 4
Hotel U Tří čápů 5* 5
Hotel U Tří čápů 5* 6
Hotel U Tří čápů 5* 7
Hotel U Tří čápů 5* 8
Hotel U Tří čápů 5* 9
Hotel U Tří čápů 5* 10
Hotel U Tří čápů 5* 11
Hotel U Tří čápů 5* 12
Hotel U Tří čápů 5* 13
Hotel U Tří čápů 5* 14
Hotel U Tří čápů 5* 15
Hotel U Tří čápů 5* 16
Hotel U Tří čápů 5* 17
Hotel U Tří čápů 5* 18

RezervovatCMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz