Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Hotel U Blaženky

Hotel U Blaženky 1
Adresa
U Blaženky 1, Praha – Smíchov
ukázat polohu na mapě
Poloha
Velmi hezký romantický hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidné pražské čtvrti, blízko Mozartova muzea Bertramka, nedaleko od centra. Do historického centra Prahy se dostanete během 5 minut autem, nebo během 10 minut městskou hromadnou dopravou, zastávka autobusu je 200 m od hotelu.
Cena
Průměrná cena za dvoulůžkový pokoj v hlavní sezoně: 1.800 CZK/noc
Popis
Nově rekonstruovaná budova má stylově zařízené pokoje s pěkným výhledem na Prahu. Jako většina usedlostí v této části Prahy vznikla na místě bývalých vinic, které tehdy Prahu obklopovaly. K Vile Blažence kdysi chodíval český básník Jaroslav Vrchlický, několikrát sem zavítal i první prezident naší republiky T.G.Masaryk. "U Blaženky" se doposud zachovala atmosféra pohody a "blaženosti" starých časů. Všechny pokoje a apartmá jsou komfortně zařízeny a sladěny do teplých odstínů. K vybavení pokojů patří TV - SAT, minibar, bezpečnostní schránka, rádio, telefon s přímou provolbou a WIFI zdarma. Snídaně je zajištěna formou bohatých švédských stolů a výběrem z mnoha dalších teplých pokrmů ze snídaňového menu.
Další informace
Hotel je známý také díky své restauraci "Le Lapin Bleu", která nabízí česká i mezinárodní jídla, v létě se jídlo podává na krásné prostorné terase. Hosté mohou využít zdarma vlastní hotelové parkoviště.

Rezervovat

Podrobný ceník

Fotogalerie

Hotel U Blaženky 1
Hotel U Blaženky 2
Hotel U Blaženky 3
Hotel U Blaženky 4
Hotel U Blaženky 5
Hotel U Blaženky 6
Hotel U Blaženky 7
Hotel U Blaženky 8
Hotel U Blaženky 9

RezervovatCMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz