Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Hotel Golfyacht Prague 4*

Hotel Golfyacht Prague 4* 1
Adresa
Rohanský ostrov, U Libeňského mostu, Praha
ukázat polohu na mapě
Poloha
Tento 4-kotevní (míněno 4-hvězdičkový) hotel Golfyacht je možná jediný svého druhu a nabízí stylové pokoje na 4 podlažích 10 minut od centra města. Botel kotví na břehu Vltavy a poskytuje novou a jedinečnou kombinaci sportu, zábavy a odpočinku. Každý, kdo se zajímá o golf, jachting, vynikající gastronomii a originální design, bude touto nabídkou nadšen. Stanice metra Vltavská a zastávka tramvaje je blízko, takže je jednoduché dostat se do centra města a obdivovat jeho působivé historické památky.
Cena
Cena od 48 EUR/ Romantickou kajutu obsazenou 2 osobami
Popis
Na 2400 m² využitelné plochy nabízí 34 hotelových pokojů, exkluzivní restauraci s terasou, wellness s thajskými masážemi. Sportovně-konferenční sál je vybaven třemi moderními golfovými trenažéry. Součástí golfYacht je vlastní putting green, rozlehlá sluneční terasa z týkového dřeva s unikátním golfovým odpalištěm přímo z jachty.

GolfYacht nabízí ubytování ve třech typech luxusních kajut. Všechny pokoje mají samostatně regulovatelnou klimatizaci. O Vaši bezpečnost se postará elektronický bezpečnostní systém. Barevná plochá televize, telefon, připojení na internet, trezor a místo pro golfové bagy patří ke standardnímu vybavení.

Romantické kabiny
Pro vzácné chvíle ve dvou - užijte si dobu strávenou v romantických kajutách, kdy není slyšet nic než šum řeky za okny. Oddejte se odpočinku, ať už po dni stráveném sportem či turistikou. Kajuty jsou v provedení Double (manželská postel) nebo Twin (dvě oddělené postele) a některé mají i přistýlku ve formě houpací sítě. Všechny kajuty jsou vybaveny velmi originálním a luxusním sociálním zařízením.

Luxusní kajuty
Luxusní apartmány, kde už jen pohled z kulatého okénka navodí námořní atmosféru. Pohodlná křesla a minibar udělají zajisté radost každému "námořníkovi" i golfistovi. Moderní koupelna s rohovou vanou, oddělená od zbytku pokoje skleněnou stěnou, umožní opravdovou relaxaci při sledování otočné televize přímo z vany nebo z King size postele. Vychutnejte pohodlí těchto zajímavě řešených pokojů.

Premium kajuty
...chlouba GolfYacht. Kromě již zmíněných předností, které mají tyto pokoje společné s Luxury Cabins, upoutá originální řešení oken, která tvoří celou jednu stěnu a tím umožňují dokonalý výhled na řeku nebo na golfový areál a dokonce i na majestátní Pražský hrad - perfektní kulisu romantických večerů. Jsou jako stvořené pro neopakovatelnou noc, třeba i tu svatební. Příjemné nicnedělání ve vířivce bude korunovat Váš pobyt tak, že se stane nezapomenutelným.
Další informace
Hotelové služby :
Rivertaxi
Recepce 24 hodin
Wi-Fi internet na celé jachtě
Restaurace
Bar
Terasa
Sauna
Lázeňské a wellness centrum
Masáže
Bezdrátové internetové připojení je zdarma.
Zdarma soukromé parkování možné v areálu hotelu.

Rezervovat

Podrobný ceník

Fotogalerie

Hotel Golfyacht Prague 4* 1
Hotel Golfyacht Prague 4* 2
Hotel Golfyacht Prague 4* 3
Hotel Golfyacht Prague 4* 4
Hotel Golfyacht Prague 4* 5
Hotel Golfyacht Prague 4* 6
Hotel Golfyacht Prague 4* 7
Hotel Golfyacht Prague 4* 8
Hotel Golfyacht Prague 4* 9
Hotel Golfyacht Prague 4* 10
Hotel Golfyacht Prague 4* 11
Hotel Golfyacht Prague 4* 12
Hotel Golfyacht Prague 4* 13
Hotel Golfyacht Prague 4* 14

RezervovatCMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz