Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Poslední články

Zámek Nelahozeves

Nádherný renesanční zámek Nelahozeves, který najdete severně od Prahy, se těší oblíbenosti a hojné návštěvnosti. Monumentální zámek, jeden z nejspanilejších renesančních zámků v Čechách, se nachází v malé stejnojmenné obci na řece Vltavě cca 23 km severně od Prahy. Nelahozeves je též známá jako rodiště význačného českého hudebního skladatele Antonína Dvořáka.

Zámek Nelahozeves: Přečíst celý článek »

Zámek Veltrusy

Severně od Prahy nedaleko Kralup nad Vltavou je v rozlehlém anglickém parku, doplněném drobnými romantickými pavilony, schovaný jedinečný barokní zámek Veltrusy.

Zámek Veltrusy: Přečíst celý článek »

Hrad Křivoklát

Státní hrad Křivoklát náleží k nejvýznamnějším českým královským hradům. Zároveň je i skvělou ukázkou stavitelství pozdní gotiky na sklonku středověku. To vše spolu se skutečností, že se hrad Křivoklát nachází v krásné přírodě někdejšího přemyslovského loveckého hvozdu nepříliš daleko od hlavního města Prahy, z něj činí z historického, i turistického hlediska objekt mimořádných kvalit.

Hrad Křivoklát: Přečíst celý článek »

Kutná Hora

Kutná Hora je okresní město ve Středočeském kraji a významná historická památková rezervace, zapsaná na Seznamu Unesco. Má zhruba 21 000 obyvatel. Kutná Hora byla zapsána na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO v roce 1995. Jedná se o historické jádro města s chrámem sv. Barbory a katedrála Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci.

Kutná Hora: Přečíst celý článek »

Památník Terezín

Terezín je malé pevnostní město, založené na konci 18. století. Nachází se v okresu Litoměřice, zhruba 45 minut jízdy z Prahy. Leží při řece Ohři nedaleko jejího soutoku s Labem, město leží na obou stranách řeky, které je rozděluje na Malou a Velkou pevnost Terezín.

Památník Terezín: Přečíst celý článek »


CMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz