Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největší aquapark ve střední evropě. Rozkládá se na ploše 9150 m2 a je tvořen třemi paláci - Palácem vln, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace.

Návštěvníci mohou navštívit Vodní svět, Saunový svět, Fitness, SPA, či některou z mnoha restaurací. Aquapark není určen jen pro plavání. Můžeme očekávat mnohem víc než klasické vodní atrakce. Každý z paláců osloví jinou skupinu návštěvníků.

• Vodní svět je umístěn ve 3 tematických palácích a najdete zde 6 tobogánů, 3 skluzavky, divokou řeku, spacebowl, potápěčskou jámu, bazén s umělým vlnobitím, několik dětských brouzdališť a dalších atrakcí. Tobogány, skluzavky a space bowl si najdou milovníci adrenalinu v Paláci dobrodružství.

Aquapalace Praha

Hlavními atrakcemi Paláce vln jsou bazén s umělým vlnobitím nebo vodní i „suché“ atrakce určené dětem nejrůznějšího věku. Palác relaxu nabídne odpočinek v plaveckém bazénu a několika whirpoolech i množství dalších odpočinkových ploch.

•Jedinečnou atrakci nabídne aquapark i milovníkům potápění. Budou si moci ponořit až do hloubky osmi metrů. Skvělý zážitek si odnesete z korálového bazénu, u kterého najdete za prosklenými stěnami dvě akvária: se žraloky a s rybami korálového světa. Aquapark má samozřejmě i svůj venkovní areál. Opět s bazény, terasami, nebo třeba vodním barem. Venkovní plochy i plochy všech paláců jsou navzájem propojeny klidnou řekou.

• Saunový svět obsahuje nejen klasické finské sauny, ale i římské lázně s parními kabinami a venkovním prostorem, kde je umístěn typický severský srub a zemní baňa.

Aquapalace Praha

Mimo 12 druhů saun zde najdete také ochlazovací sprchy a bazénky, které jsou ve světě saun nezbytné. Dalšími lákadly jsou vířivky, aromatické sprchy, relaxační místnosti a terasy nebo útulný Sauna bar.

• Fitness centrum s kardio zónou je vybaveno nejnovějšími kardiotrenažéry a posilovacími stroji. Kromě kardiozóny a posilovny zde najdete spinningový a aerobní sál.

• SPA centrum - příjemné prostředí, kde vás čekají odborníci v oblasti péče o pleť i celé tělo. V nabídce je řada klasických i speciálních masáží, ošetření pleti i celého těla, solária, manikúra či exotické procedury působící na pokožku.

• Restaurace najdete po celém objektu Aquaparku. Kromě hlavní samoobslužné restaurace ve vstupní hale a baru ve Fitness centru najdete ve vodním světě zmrzlinový bar, koktejlový bar nebo samoobslužnou restauraci.

• Prostřednictvím proskleného koridoru aquapark navazuje přímo na hotel, který návštěvníkům nabízí ubytovací kapacitu 240 dvoulůžkových pokojů, dalších 118 parkovacích míst, restauraci, bar a kongresové centrum. Díky široké nabídce služeb, v blízkosti moderní a pulzující metropole Prahy, prožijete příjemný pobyt, ať už přijedete na obchodní jednání nebo ve volném čase. Přirozené prvky a vhodně zvolené barevné tóny vytváří v hotelu útulnou atmosféru.

•Otevírací doba Aquaparku Čestlice
Každý den od 10:00 do 22:00.
•Jak se do Aquaparku dostanete?
Autem z Prahy po dálnici D1, sjezd na exitu 6 - Průhonice, dále již následujte ukazatele. Autobusem ze zastávky metra C Opatov každou hodinu zdarma autobusem Aquapalace, nebo autobu
sy 324, 325, 328, 363, 385 na zastávku Čestlice, Global, či na zastávku Čestlice, Kika.

•Cena vstupného do Aquaparku ve všední dny je 120,- Kč za hodinu, o víkendech 150,- Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma. Kompletní ceník naleznete na
http://www.aquapalace.cz/

Pokud hledáte ubytování v Praze, nabízíme široký výběr ubytování v hotelích, pensionech, apartmánech. Zajišťujeme pro Vás nejvýhodnější ceny:

 

http://www.stopin-praha.cz/last-minute.sta


CMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz