Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Apartment Biskupský Dvůr

Apartment Biskupský Dvůr 1
Adresa
Biskupský dvůr, Praha - Staré Město
ukázat polohu na mapě
Poloha
Tento historický pavlačový dům po kompletní rekonstrukci vyniká svou skvělou polohou na hranici Starého a Nového Města, podtrženou romantickým okolím Petrského náměstí a kostela sv. Petra. Většina pražských památek je k dosažení pěší chůzí. WIFI internet ve všech apartmánech.
Cena
Ceny od 500 CZK / osobu / noc
Popis
Všechny apartmány jsou situovány do tichého dvora a jsou ideálním místem odpočinku po toulkách rušnými pražskými ulicemi. V domě je celkem 10 velmi pěkných apartmánů. Základním vybavením je televize se satelitním příjmem, radio - budík, vysoušeč vlasů, telefon, připojení na internet WIFI a LAN. Káva a čaj je na pokojích k dispozici pro hosty zdarma. Lůžkoviny, osušky, ručníky a utěrky jsou zahrnuty v základní ceně ubytování, stejně tak úklid 2 x týdně a závěrečný úklid.

Typy apartmentů:
Typ č. 1: Apartmán pro 2 - 6 osob, 2 pokoje (v každém 2 - 4 lůžka), vlastní koupelna a WC, kompletně vybavený kuchyňský kout (sporák nebo dvouvařič, lednice, rychlovarná konvice).
Typ č. 2: Apartmán typ pro 1 - 4 osoby, obývací ložnice, velká kompletně vybavená kuchyně (sporák nebo dvouvařič, lednice, rychlovarná konvice) s jídelním koutem, vlastní koupelna a WC.
Typ č. 3: Apartmán typ (4+kk) pro 2 - 8 osob, rozloha cca 105 m2. Vybavení apartmánu: 4 oddělené pokoje, privátní koupelna a toaleta, oddělený sprchový kout, kuchyňka (mikrovlnná trouba, chladnička, varná konvice, kompletní sada nádobí). Každý pokoj má vlastní satelitní televizi, telefon a přípojku k internetové síti.

Rezervovat

Podrobný ceník

Ceny aktuálních nabídek se mění každý den. Pro nejlepší cenovou nabídku vyplňte prosím nezávazně objednávkový formulář "REZERVOVAT" a obdržíte během chvíle nabídku na Vámi zadaný termín.

Přepočet měn >

Fotogalerie

Apartment Biskupský Dvůr 1
Apartment Biskupský Dvůr 2
Apartment Biskupský Dvůr 3
Apartment Biskupský Dvůr 4
Apartment Biskupský Dvůr 5
Apartment Biskupský Dvůr 6
Apartment Biskupský Dvůr 7
Apartment Biskupský Dvůr 8

RezervovatCMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz